Wyszukaj firmę w bazie...

Trigeo - pompy ciepła Warszawa - gruntowe i powietrzne

Dane kontaktowe

Opis działalności

Trigeo to firma prężnie rozwijająca się firma z sektora grzewczego. Oferujemy produkty oparte na eko oraz oszczędnych pomysłach bazujących na odnawialnych źródłach energii w szczególności na energii geotermalnej oraz słonecznej.
Staramy się poszerzać rynek technologii opartych na odnawialnych źródłach energii oraz innowacyjnych systemach informatycznych (typu inteligentny dom) by pozwolić Państwu w pełni cieszyć się energooszczędnością. Dzięki naszej firmie, zyskasz pieniądze które wydajesz niepotrzebnie z powodu źle zaplanowanym systemom grzewczym.
Specjalizujemy się w szczególności na instalacjach grzewczych - w tym pompach ciepła oraz odwiertach geotermalnym które oferujemy od wielu lat opierając się wiedzą oraz produktami najwyższej klasy na rynku takich jak Alpha-Innotec, Buderus, Gamlet, Dimplex, Daikin, Danfoss, Hitachi, Junkers, Wiessmann, Vaillant, Gorenje. Zapewniamy również szeroką gamę usług specjalistycznych tj. np. usługi hydrauliczne w tym instalacje wodno-kanalizacyjne oraz instalacje grzewcze (podgrzewanie podłogowe); rekuperację energii; fotowoltaikę w tym kolektory słoneczne, klimatyzację oraz wentylację; inteligentny dom. Zapewniamy również serwis pomp ciepła oraz serwis kotłów grzewczych. Również możemy pomóc w przygotowaniu projektów węzłów, instalacji C. O. czy wod-kan.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej trigeo. pl która w rozszerzony sposób przedstawia naszą ofertę rynkową. Zapraszamy zarówno Klientów z Warszawy jak i okolicznych miejscowości - zapewniamy również usługi w innych zakątkach Polski od Północy aż po Południe.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 8.1/10 (96 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Trigeo - pompy ciepła Warszawa - gruntowe i powietrzne

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »